Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows live mail átváltott...

Windows live mail átváltott offline módba és hiába választjuk ki, hogy online módba legyen, nem vált át. Hogyan tudnánk online módba visszaállítani?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Használj valami tisztességes levelező programot, pl. Mozilla Thunderbird.
2013. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
trollok kíméljenek.
2013. ápr. 12. 09:52
 3/8 anonim válasza:
ugyanez a problémám meg tudtad csinálni?
2013. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nem trollkodás. A windows live mail egy nagy kupac trágya és ha ragaszkodsz hozzá és nem vagy hajlandó egy használható programot telepíteni helyette, akkor meg is érdemled, hogy kínlódj vele...
2013. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nyisd meg az Explorert, ott a file menüben az offline mód előtti pipát vedd ki, ezután működni fog a live mail is.
2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gtamas74 válasza:
A Mozilla Thunderbird egy rakás szar!!! Nem szűri a levélszemetet, ráadásul ha tároló fájl elér egy bizonyos méretet, akkor elvesznek a leveleid, hajrá, használd!!!
2013. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gtamas: ha nem értesz hozzá, az nem a program hibája...

Érdekes módon nekem tökéletesen működik a levélszemét szűrő és gond nélkül kezeli a több gigabyte-os, 30000+ levelet tartalmazó profilomat...

2013. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ennek lépései: Internet Explorerben kattintson a File-ra a bal felső sarokban, majd a lenyíló menüben válassza ki alulról a második lehetőséget: Offline/Online munka.


Bár nálam az is működött, hogy megnyitottam az explorert (kiírta, hogy offline mód) aztán beírtam egy webcímet és megnyitottam(átváltott on-line módba) windows live mail újraindít és jó lett.

2014. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!