Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android képernyője wifin...

Android képernyője wifin keresztül okos tv-re?

Figyelt kérdés
lehetséges-e egy tablet képernyőjét wifin keresztül átküldeni okos tv-re? ha igen hogy (én is tudom hogy hdmi kábellel is lehet) az biztos hogy már léteznek hasonló megoldások de ott még nem lehet az éppen aktuális cselekményt át srteam-elni. nekem arra kellene hogy pl: ha böngészek a tabbal akkor azt a tv-képernyőjén is lássam vagy ha játszom akkor esetleg azt is. a tab az egy sencor element 7v2 , a tv-m az egy sony smart led tv dlna funkció van benne tehát innen eredne az ötlet a teljes tab stream-elésre. az egész téma ötlet adója az újabb androidos készülékekben alapból fellelhető Miracle nevű alkalmazás amit letölteni esélytelen illetve a play-en is található Mirrorop nevű alkalmazás ami viszont nem látja a tv készülékemet mert nem kompatibilis velem de ebben az irányban szeretnék ötleteket. köszi :D

#android okos tvre #android stream
2013. ápr. 12. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én tudomásom szerint ha a tv-d és a telód/tableted is ugyanarra a wifi hálozatra van csatlakoztatva akkor egy app segítségével(a play-en annyi ilyen van mint a mocsok) DLNA-n keresztül tudsz bizonyos media tartalmakat stream-elni, de pontosan nem tudom hogy mert nincs okos tv-m.
2013. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy tartalmakat tudok stream-elni, de èn a tab kijelzőjèt szeretnèm át vetìteni a tv-re. de köszi :)
2013. ápr. 12. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előzö hozzászóló jót írt. De ha nincs DLNA-támogatás a tabletbe/telefonba nem fog működni. De van másik megoltás

microUSB--->RCA [link]

2013. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok http://www.youtube.com/watch?v=mQpjiSTGlN0

Ha ACE-val lehet akkor a tieddel is

2013. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
dlna megy rajta hiszen file-okat tudok osztani imediashare segítsègèvel, de en az egèsz tabot szeretnem megosztani ugy mint ahogy a videoban szerepel amit megosztottak a galaxy ace-hez. azzal az a baj hogy sem a videoban nem adnak infot hogy hogyan csinalta, sem a kommentekben nincs semmi info. de egyepkent erröl lenne szò. a kábeles megoldassal az a baj hogy nem tudok vezetèket be rakni 8 mèterre mert csunya is es nem praktikus megoldas mert ki nyirja a foglalatot a tabban. ui; bocsi az èkezetekèrt de tabon ìrtam :)
2013. ápr. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!