Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képet, videót vissza tudok...

Képet, videót vissza tudok tölteni PC-ről a Canon SX150IS fényképezőgépemre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Most munkahelyről írok, csak este 11 kor vagyok "saját"

gépközelben, de addig is azt tudom mondani, hogy vissza tudod tölteni univerzális kártyaolvasón keresztül. Kiveszed a gépből az SDHC kártyát és beteszed egy ilyen kártyaolvasóba ami USB csatlakozós.A gép onnantól kezdve mint külső meghajtót érzékeli.Bár nem vagyok biztos , hogy a kártyaolvasóval írni is lehet...??? Ki kell próbálni.

Este kipróbálom a Canon Camera Window programjával is, szerintem Te azt már próbálhattad, jól sejtem...?

2013. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rossz hír az, hogy a Canon CameraWindow programjával nincs lehetőség vissza másolni a képeket ill. a videókat.

Viszont az univerzális kártyaolvasóval simán működött.

Total Commander külső meghajtóként felismeri és lehet az SDHC kártyára visszamásolni......

Üdv.

2013. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!