Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom a Windows 7 boot...

Hogy tudom a Windows 7 boot manager-éből kiszedni a "Korábbi Windows indítása" lehetőséget, úgy hogy automatikusan a Windows 7-et indítsa?

Figyelt kérdés

Már unom hogy mindig fél perccel tovább tart az indítás. Valaki tud valami leírást adni hozzá?

Előre is köszönöm!



2013. ápr. 15. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

msconfigot beírod parancssorba.

megkeresed a boot.ini fület

és átírod.

de a 30-at is le túúúúdod csökkenteni akár 0-ra is.

2013. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Start --> Számítógép (jobbklikk rá) --> (És a megjelenő helyi menüben) --> Tulajdonságok


Bal oldalt alul kattints a "Speciális rendszerbeállítások" linkre

Itt a speciális fülön az indítás és helyreállításnál nyomd meg a beállítások gombot. A megjelenő ablakban válaszd ki az alapértelmezett operációs rendszert (ha az esetleg nem Windows 7" -en állna) És szedd ki a pipát a "Rendszerek listájának megjelenítse" elől.

Leokézod az ablakokat és készen is vagy.

2013. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

@Nexed

Szerintem az általad írd módszer, csak Windows XP vagy annál korábbi NT alapú Windowsoknál működött. Win7-nél már nincs is boot.ini fül az msconfigban.

2013. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
boot.ini helyett most "rendszerindítás" fülnek hívják és ott van...
2013. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm sikerült!
2013. ápr. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!