Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok DVD...

Milyen programmal tudok DVD lemezt levédeni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ha létezne ilyen program, akkor a kiadók örülnének a legjobban a dolognak. :)


Viszont nekem valami alap, egyszerű levédés kellene. Ha egy DVD-t, egy számítástechnikához annyira nem értő ember szeretne lemásolni, akkor ne menjen egyszerűen. Leginkább ilyen emberekkel dolgozom, így ha kisebb nehézségbe ütközik, akkor nem fognak mindenféle más programot leszedni, hogy mindenáron lemásolják...


Köszönöm előre is!


2013. ápr. 15. 11:31
 1/2 hypno ***** válasza:

Olyan állat pedig nem létezik.

Amit az operációs rendszer lát, az le is másolható.


A legegyszerűbb, ha jelszóval védett tömörített állományként írod ki. Akkor hiába másolja le akárki, csak a jelszó ismeretében tudja kicsomagolni.

2013. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, de ezt már kérdezted és le is írtam. Ami lejátszható vagy megnézhető az le is másolható. Egyszerű védelem meg nincs...
2013. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!