Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni az MSN...

Hogyan tudom törölni az MSN partnert, úgy hogy ő ne vegye észre?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hiszen ő mindenképpen látni fogja hogy nem vagy már a listáján. Szerintem a legegyszerűbb egy olyan kategória létrehozása hogy "letiltottak", oda beteszed a nem kívánt elemeket és tiltod. Így látni fogja hogy nem törölted, de nem tud kapcsolatba lépni veled.

Viszont valószínűleg ő sem hülye, ha eddig folyamatosan fent voltál és hirtelen eltűnsz hetekre, vágni fogja mi a helyzet.

2009. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arrol nem kap semmi ertesitest, ha letiltod vagy torlod. Egy programmal meg tudja nezni, hogy fenn van-e a listadon, de valaszd a tiltas es torles opciot, ugy nem tud radirni. Ne legyel sunyi, vallald, ha nem akarsz valakivel beszelni tobbet. Nyilvan megvan az oka.
2009. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sunyi, csak egy olyan személy van msn-en aki most a munkatársam, és múltkor szólt a főnöknek, hogy én fenn vagyok állandóan. Az a főnöknek nem esett le, hogy ezt ő csak úgy tudja, ha ő is fenn van.8S Azért szeretném úgy csinálni hogy ő azt ne vegye észre, és csak azt lássa, hogy nem vagyok elérhető!
2009. szept. 24. 11:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi lesz törléskor és mi lesz tiltáskor?
2009. szept. 24. 11:10
 5/6 anonim válasza:

Ha letörlöd, akkor sem veszi észre egyből, s ha tiltod, akkor sem. Legalábbis így emlékszem, régen nem töröltem/tiltottam már senkit.

Viszont van egy weboldal, ahol csak be kell írni az e-mailcímet, és akkor ott rögtön rájöhet az illető, hogy ki törölte/tiltotta.

Ha az illető valahonnan felvett és idegesít, akkor ugye kit érdekel, szóval szerintem ilyen előtt ezért nem is kellene titkolni, ha meg valaki olyan, akivel összevesztél, akkor meg azért. :D Én egyszer egy olyat tiltottam le, aki nem bántott meg, csak szimplán idegesített. vagy 1 éven keresztül kérdezgette ismerőseimtől, hogy hova tűntem :D. Szóval, ha IQ fighterrel van dolgod, nem fogja észrevenni, de aki kicsit is okosabb, magától is rájön.

2009. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább akkor tiltsd le;) Azt nehezebben lehet észrevenni
2010. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!