Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond az íróval?...

Mi lehet a gond az íróval? Illegális lemez hibát jelez (mind1 mit írok)?

Figyelt kérdés
Maxell DVD-R 1-16x vettem, írni akartam de a fenti hibát írta ki és kidobta a lemezt. Olvastam pár helyen a problémáról, de most nem tudom akkor végülis mit csináljak. Nem tudom a firmware frissítés hogyan működik. Vagy próbáljak más tipusú lemezt venni? Az író progi cseréje nem jelentett megoldást.
2009. szept. 24. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kocek hozzászólása cybersyriu (23:18) részére előzmény | privát | 2006.12.14. 23:33 | válasz

míg te válaszoltál addig megnéztem a [link] az oldalt és ott volt az ND-2500A Firmwareupdate 1.0B (370.87 Kb) ezzel jó nyomon járok??? mert ez a tipus van nekem ND-2500A és ezt tegyem fel? vagy mi legyen??

Kocek hozzászólása Kocek (23:33) részére előzmény | privát | 2006.12.15. 00:21 | válasz

Leszedtem feltettem és ujraindítottam a gépet és már ki is írtam a dvd-t Köszi a segítsége

2010. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb hozzászóló a firmware frissítést javasolja. Vagy író-hibát.
2010. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakran illetéktelenül módosított firmware-rel érnek el olyan funkciókat, amelyeket a gyártó nem engedélyezett, példa erre a DVD-lejátszók régiókód-ellenőrzésének kikapcsolása.
2010. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!