Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Huminecraftosok! Hogy modoljam...

Huminecraftosok! Hogy modoljam a huminecraftomat? Az interneten edig nemtaláltam semi hasznosat

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Keresgélj még kicsit! Javaslom kezd egy magyar helyesírási kézikönyvvel!
2013. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
ezek után használd colos kliensét.. [link]
2013. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az eső válaszolónak üzenem hogy tudom hogy rosz a helyesírásom!
2013. ápr. 17. 13:11
 4/7 A kérdező kommentje:
A másoxik válaszra: olyan email címet kapott ami nem letezik, a felhasználó név és a jelszó nemérdekes. Amugy meg csak a saját szerómra megyek fel így az se érdekel ha a nevemben van fenn valaki egy szerón.
2013. ápr. 17. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A HU-MINECRAFTOT nem lehet módolni -.-"
2013. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kár :(, köszönöm!
2013. ápr. 18. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább használj Mineshafter-t. Egyik legnormálisabb ingyenes kliens, amit ismerek. Majdnem teljesen olyan, mint az eredeti, nincs semmi mod rajta alapból, nincsenek annyira a gyári dolgok megváltoztatva rajta, nem úgy mint a Hu-Minecraftban, lehet modokat is telepíteni rá.


Egyébként a Hu-Minecraft is moddolható elvileg, én simán feltettem rá Optifine-t, mint az eredeti kliensre. Forge modloader mondjuk lehet, nem fog rajta menni, de az lehet, már tört kliensen sem fut.

2013. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!