Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv mindenkinek, Ophcrack...

Rizkid kérdése:

Üdv mindenkinek, Ophcrack boot cd-nél ezt irja ki No partition containing hashes found, nem tudja beolvasni az adminokat, mi lehet a baj? Másik gépen müködik Google ben semmit nem találtam, illet nem nagyon vágom az angolt

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem talál titkosított jelszót a vinyón.


Itt van róla a leírás:

[link]


Én használtam már a progit, de ebbe nem futottam még bele, így én is csak az tudom mondani neked, amit a cikk ír:

Livecd 2.3.1 vagy újabbnál (ha nem az van, akkor szedd le, mert egyszerűbb vele, mint a régebbiekkel)

Tartalmilag kb. annyi az írás, hogy ettől a verziótól az ophcrack tartalmazza, a keresés (search), ill. mély keresés (deep search)funkciókat, amik ugyan több időt vesznek igénybe, de megtalálják a table0.bin-t bármely meghajtón.

2013. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2.3.1 verziom van,pedig van jelszó a gépen,az automatát szoktam inditani ami az első választási lehetöség amikor bebootol
2013. ápr. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!