Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy kis segítség kéne: a...

Long Forgotten Son kérdése:

Egy kis segítség kéne: a Crysis első részének a végén mikor a vízből felemelkedik a főgenya hogy kell a TAC gunnal kinyúvasztani?

Figyelt kérdés
Már lelőttem a lövegtornyokat is az a nagy állat viszont tovább lő a nő meg mindig azt nyivákolja hogy : Get a lock on your TAC gun:D De az a stuki nem tud célt befogni. Most akkor mi van? :/
2013. ápr. 18. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Most így hitelen nem is tudom melyik az első...

Ha az,amiben a végén van egy izmos puskád,és egy bazi nagy ürlény,akkor azt már át vittem.És ha jól emlékszem azokat a kék izéket kell rajta lőni,meg a fejét.

2013. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először szedd le a négy ágyút sima fegyverrel. (Gauss, RPG a legjobb rá.)

Ha leszedted a négy ágyút, akkor fogja a csaj átküldeni a ruhádba a kódot, amivel deaktiválható a pajzs.

Először a bal szárnyát, vagy mit kell leszedni.

Ha a bal szárnyra rámész, akkor a TAC elkezdi befogni. Ha kész, akkor kell lőni.

Utána jöhet a jobb szárny.

A végén a közepe, de az megint egy kicsit trükkös lesz.

De majd meglátod.

2013. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!