Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggolhat a Counter...

Miért laggolhat a Counter Strike 1.6?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja feltelepítettem a laptopomra a Windows 8 at, Asus K50AF es laptop és már régebben is volt rajta Windows 8 de akkor a 32 bites verzió, most pedig felraktam a 64 bitest és a Counter Strike 1.6 os játékot is, eredeti a játék és valamiért ha elindítom kb 5-10 fpsem van a régi 200-300 helyett. Tud valaki valamit mondani hogy mit állítsak átt? Valószínüleg a 64 bites verzió "túl új" hozzá, de nemlehet ezt valahogy átállítani hogy normálison fusson?



2013. ápr. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Trüközz a grafikával,vagy a többi beállítással :) szerintem menni fog
2013. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza a játék felbóntásból
2013. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam a játékon belül a grafikát állítgatni de semmi... régen a legnagyobb felbontáson volt több mint 200 FPSem de most alig van valami... próbáltam OpenGL en, Softwaren is a legkissebbtől a legnagyobb felbontásig, ablakban megnyitni stb... de semmi :S próbáltam a kompatibilitást állítani windows 7 hez de azsem segített...
2013. ápr. 18. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt ez a link, a válaszóló (gustty55) egy patch kűldött ami esetleg segíthet. Neked ez<<<<<<< szóra kattincs, ilyen hasonló patch probálj telepíteni, CSAK WINDOWS 8 VAGY 7-HEZ NÉZ PATCH-OT, HÁTHA EZ MEGÓLDJA

2013. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!