Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet eltünteni/egybeol...

Hogyan lehet eltünteni/egybeolvasztani egy partíciót az egésszel? (többi lent)

Figyelt kérdés
1db WD 1TB-os HDD-m van, és valahogy fölosztotta a rendszer... Csinált 100MB-ot saját magának "Rendszer számára fenntartott" partícióként, csak most újra rakom a gépem, és mindent letöröltem róla, csak még a partíciókat is törölni akarom, de nem engedi... Valaki tudnak segíteni abban, hogy visszaállítsam a merevlemezem olyan állapotba mintha most vettem volna meg a boltban?

2013. ápr. 18. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Live oprendszerrerl formázd meg a winyót!
2013. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Öhm... Kettőt és könnyebbet! Miről van szó?
2013. ápr. 18. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehhh... miért kell a gyári állapot neked?
2013. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert egy teljes nagytakarítást szeretnék csinálni! Olyan lehetőség is fenn áll hogy másik gépbe is át tudom pakolni a winchestert ha arra lenne szükség!
2013. ápr. 18. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikor újratelepíted az oprendszert, bebootolsz a telepítőlemezről és törlöd a kérdéses partíciókat és újat hozol létre. Ennyi...
2013. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csináltam már és most tartok itt -> [link]
2013. ápr. 18. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy működő rendszer nem fogja engedi, hogy kirángasd alól a partíciókat. Ha ez nincs meg, akkor miért is te csinálod a takarítást?
2013. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ha most ezt a merevlemezt átrakom bátyám gépébe, úgy könnyebben tudunk vele kezdeni akármit is?
2013. ápr. 18. 20:25
 9/12 Emberek ***** válasza:
egyszerű az egész.. mikor a partícionálást végzed, kitörlöd a rendszerpartíciót, és egy újat hozol létre ugyanakkora mérettel
2013. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért barmolsz szét még egy gépet ahelyett h betennéd a telepítőlemezt és azzal formáznál?
2013. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!