Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinál a Wordöm?! (sürgős)

Mit csinál a Wordöm?! (sürgős)

Figyelt kérdés
Csak a kővárakba menekültek tudták túlélni a... Ezt a mondatot úgy írja le,hogy minden egyes sző között mintha 20 szóköz lenne.Ha kitörlöm a szőközt,akkor az aktuális két szó egybe olvad,így: csaka kővárakbamenekültek....Mit tudnék ezellen tenni?Csak gépelem a szöveget,és szimplán ez történik.Máskor is volt már ilyen,de sehogysem tudtam megoldani.

2013. ápr. 18. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Openoffice writerben? Nincs valami formázás mögötte? Nem másoltad be?
2013. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szimpla Wordben vagyok,nem openoffice writerben.De igen,bemásolt szöveg,és azt szerkesztem át.Itt lenen valami elásva?
2013. ápr. 18. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorkitöltés nincs beállítva? Jobbra / Balra / Középre rendezés / Sorkitöltés szokott lenni.
2013. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De igen,be van állítva,most annak a variálásával sikerült megoldanom ezt az ominózus problémát,köszi szépen,mindenkit belájkoltam :D Egyébként a sorkitöltés az hol,merre van kb?(2003-as vagyok,ha már valaki nagyjából leírja az elérési útvonalát,abból már rájövök)
2013. ápr. 18. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, sorkizárás a pontos neve. A menüben a 4. gomb. Vízszintes vonalak egymás fölött a jele.
2013. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!