Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet variálni a Winamp 5.623...

Lehet variálni a Winamp 5.623 keresési algoritmusán? Ha C# nyelvű a fájl, és van esetleg nyílt forráskód, akkor nekem az is tökéletes. Ha nem, akkor van esetleg lehetőség erre más módon?

Figyelt kérdés

#keresés #algoritmus #Winamp #Winamp 5 #Winamp 5.623 #nyílt forráskódd
2013. ápr. 19. 19:56
 1/2 anonim válasza:

A válasz röviden: NEM! Windows esetében. Ha megnézed a winamp mappáját csak *.dll fájlokat látsz. Nem tudom milyen szinten állsz programozásból, de a tananyag elején vannak a dll-ek (.NET-ben "szerelvényeknek" is nevezzük őket). Ezeket a DLL fájlokat nem tudod megnyitni kívülről ezáltal fejleszteni sem. Fejlesztésre akkor van/lenne lehetőséged ha az eredeti fájl (nyersen) a te oldaladon lenne. Ha megnyitod csak értelmetlen dolgokat látsz benne, pontosabban gépi kódra fordított magas szintű kódot.


A másik dolog a winampot C/C++/ Delphi és VisualBasic nyelveken fejlesztik - erősebb a C++ jelenléte.

A winamp oldalán találsz is doksikat, de azok kizárólag a GUI-ra és efektekre vonatkoznak.


Miért akarod átírni a keresési algoritmust????????


Apropó Linux! Nem tudom, hogy van-e unix-os változata, de ha volna is az sem C#, mert linuxon nincs (van alternatíva Mono), ott még inkább C/C++ na és persze Perl lenne az adott nyelv.

2013. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már a kérdésben is bent volt: "van esetleg nyílt forráskód".

Am disassemblerrel nem lehetne szétszedni?

2013. ápr. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!