Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A SandBox 2 már sokadjára...

SuperUrzu7 kérdése:

A SandBox 2 már sokadjára rontja el pályámat azzal, hogy kifagy az effektek betöltése közben. Bővebben. -> Megoldás?

Figyelt kérdés

Sok helyen kerestem már megoldást, de semmi. 32bit-es win8 pro fut alattam, és a következő történik.

Teszem azt csinálok egy pályát, és szépítés során -mivel gyakran tesztelgetek- az egyik tesztnél csak úgy gondolta és kifagyott. Kitöröltem az akkori változásokat és újra teszteltem, valaminek az összetörésénél újra kifagyott. Na akkor beléptem a database menübe, effektekre mentem és mikor behoztam bár bejött, de mikor előnézeti képet akartam betölteni szintén kifagyott. Valamiért kifagy az effektek(csak az alapból be nem töltöttek) betöltése közben. De csak az érintett pályán műveli ezt. Ez már rengeteg pályámat ölte meg, mégis mi a lóf*sz ez?! Van rá megoldás? Egyáltalán oka?



2013. ápr. 20. 07:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!