Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell Latitude D620 laptopom...

Dell Latitude D620 laptopom bírná a: sims 1,2,3-at my horse and me 1-2-t star stable 1,2,3,4-et horse life 1-2-t?

Figyelt kérdés

Elég, ha csak az egyikre írjátok, hogy jó-e, de azért valami választ szeretnék kapni. És ha nem jó, akkor írjátok meg, hogy hogyan tuningoljam fel a gépem, vagy milyet vegyek.


Előre is köszi! Várom(sűrgősen) a válaszokat!



#Sims #Sims 2 #Star Stable 3 #Sims 1 #star stable1 #star stable2 #star stable4 #my horse and me2
2013. ápr. 20. 07:19
 1/5 hunbula válasza:

[link]


Felmégy erre az oldalra, kiválasztod a játékot, leellenőrzi a gépeden, hogy vinné-e.

2013. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem megy:(
2013. ápr. 20. 15:07
 3/5 anonim válasza:
Ebben nem nagyon tudok segíteni :( de viszont ha nagyon szeretnéd játszani akármelyiket akkor azt tudom ajánlani hogy van olyan oldal star stable online itt be regisztrálsz és telepítesz egy programot (csak arra mész hogy tovább,ok stb.)és úgy tudsz játszani mintha meg lenne a rendes játék csak a helyszín más!Ha valami más kérdésed van hogy hogyan kell ezt a feladatot azt a feladatot akkor szívesen válaszolok én is játszom és nagyon jó játék!Remélem hasznos volt a válaszom :)!
2013. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja elfejtettem mondani hogy ez csak a Star Stable játék a másikokkal kapcsolatban nem tudok segíteni :c
2013. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1:nem lehet telepíteni a gépemre

2:már amúgy is megoldódott

2013. aug. 3. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!