Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy olyan gondom h van...

Lenne egy olyan gondom h van egy Samsung Series 3 300E számítógépem és amikor szeretnék flstudiózni rajta akkor néha el kezd akadni a hang! Ez miért van?

Figyelt kérdés
Nyilván persze csak ez akkor van ha sok effektet stb. nyomok rá, ilyenkor jelzi is a program h a CPU az egekben van szal kérdezném nem-e tudtok vlm megoldást arra h a CPU-t kissé viszáb tudjam venni h ne legyen olyan nagy az akadás? Köszönöm előre is! (értelmes válaszokat várok)

2013. ápr. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge a vas...
2013. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak gyenge a géped...

De azt is megpróbálhatod, hogy az asio panelben az ASIO buffer size-t átállítod 2048ra, ez segíthet

2013. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget de ezt mégis h lehetne véghezvinni? "hogy az asio panelben az ASIO buffer size-t átállítod 2048ra" am miket lehet tenni h a gép gyorsabb legyen? Mármint beálításokra gondolok!
2013. ápr. 21. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot lehet tenni, hogy a géped gyorsabb legyen.

De ezeket nem lehet itt összefoglalni.

Ezeket el kell sajátítani.

Olvasgass a témában, tapasztald ki, hogy mi lassít.

2013. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mikor még kezdőként egy laptopon dolgoztam, csak a Sawer lassította be, pedig alig 2GHz procija volt.

De csinálhatsz egy olyat is, hogy Ctrl+Shift+Esc, és ott megnézed, hogy mi használja a legtöbb CPU-t az FLS-en kívül, és azt fogod és csak simán leállítod :D (persze ne nagyon állíts le ilyen Microsoftos cuccokat mert belehal a géped :DDD)

Az ASIO-t meg annyi beállítani, hogy:

-F10

-Kiválasztod az Audio menüpontot

-Megkeresed azt, hogy:Show ASIO panel

-Megcsinálod így... [link]

Remélem tudtam segíteni :D

2013. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2013. ápr. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!