Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok olyan programot,...

Mondanátok olyan programot, amivel az Oroszlánkirályhoz hasonló animációs filmet tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezt a kérdést feltetted akkor neked nincs.Ha mégis ráakadnál egy ilyen programra és van pár éved egyedül megcsinálni sok sikert.
2013. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 uno20001 ***** válasza:
60%
Egy ilyen film több millió dollár! A program is több milló! A dolgokat grafikusok rajzolják, tervezik. Te, mint átlag polgár mégis hogyan tudnál ilyen programot beszerezni?!?!
2013. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egyedül csinálnám? Ám nem azt mondtam, hogy pont olyat szeretnék, csak pl. egy olyasmit, hogy mondjuk fut egy macska.
2013. ápr. 20. 19:18
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 20. 19:24
 5/8 tabaki ***** válasza:

Ingyenes:

Synfig Studio, Pencil, Creatoon, Blender.


Fizetős:

Anime studio, Toon Boom Studio, esetleg Adobe Flash.

2013. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:

Őszintén szólva, a linkedet csak ma tudtam megnézni. Hááát...

Ezt a túrót szinte bármivel össze lehet dobni. Ha a rajzokat is a gépben akarod elkészíteni, érdemes olyan képszerkesztőt választani, amelyik rétegeket is kezel (legismertebb ingyenes a Gimp), a videószerkesztő meg tudjon kockánként is beilleszteni és áttűnéseket csinálni. Legegyszerűbb a Windows Movie Maker, csak azzal bonyodalmas élvezhető minőséget produkálni. Saját javaslatom a MonkeyJam ( [link] ), de bizonyára van még videószerkesztő, amelyik megcsinálja neked, én ezen a téren meglehetősen tájékozatlan vagyok, mert mindent Blenderben csinálok.

2013. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél, rajzok egymásután való összevágása.

Az oroszlánkirályt nagyon sok rajzoló (animátor) rajzolta meg, majd később használtak programot. Ajánlom figyelmedbe ezeket a videókat!

http://www.youtube.com/watch?v=fANxw4BsTk4

http://www.youtube.com/watch?v=rkb0r2-vYK0

2013. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :D
2013. ápr. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!