Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Game Maker 8.1 Pro kellene....

BasketBoy kérdése:

Game Maker 8.1 Pro kellene. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Belekezdtem játék-készítésbe, Már stúdióm is van, Budgie Studio. Elég jó játékokat csinálok, osztálytársaim, Informatika tanárom szerint is ötletes, jól kidolgozott játékok. Csak egy a baj. Nekem Game Maker 8.1 LITE verzióm van, amivel sajnos nem tudok 100% játékot csinálni, mivel kevesebb benne a funkció, lehetőség, és ott a vízjel. Ezért kérnélek titeket, hogy segítsetek a PRO verzió hozzájutásához, mivel meg venni nem tudom. Ha kitudtok segíteni egy kóddal vagy patch-el, amit elküldtök nekem, akkor azt nagyon megköszönném, sőt támogatónak is kinevezném azt, aki segített ebben. Előre is köszönöm, nekem ez nagyon fontos.

#játék #stúdió #8.1 #Lite #Game Maker #budgiestudio #gamemaker 8.1 pro #gamemaker 8.1 lite
2013. ápr. 20. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A támogató mit kapna?
2013. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem töltöd le egyszerűen *orrentről?
2013. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!