Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel készítsek ovis tablót?

Mivel készítsek ovis tablót?

Figyelt kérdés

15x20 cm-s méretre kell készítenem, 33 ovis gyerek, 4 nevelő lesz rajta, az óvónő szeretné, ha az ovi képe is rajta lenne... Nagyon sok az ember, kicsinek találom a képet, nem tudom, milyen programmal tudnám ízlésesen megcsinálni.

Picasaval próbáltam, de nem az igazi. Photoshopban nem tudom, hogy lehet a képeket lekicsinyíteni egyesével (gondolom külön rétegre kell, hogy kerüljön mind, de nem nem tudom kicsiben betenni).

Szerintetek?



2013. ápr. 21. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Photospace-el szerintem megoldható. [link]

Vagy a montázst, vagy az összekapcsolást választva egymás mellé helyezed a képeket, majd tetszés szerint szerkeszted, (háttér, keret, stb). Én 2 részből állítanám össze a végleges képet. amikor elkészült, akkor a kívánt méretre "méretezed"

Letöltés: [link]

2013. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik, köszönöm, de másodszor áll le a program. Szerintem túl nagy a képállomány, nem tudja kezelni, de nem akarom lekicsinyíteni a képeket, mert elő kell hívatni.
2013. ápr. 21. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!