Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PS3-on, a Fifa 13-nál sokszor...

PS3-on, a Fifa 13-nál sokszor iszonyatosan belassulnak a játékosaim online játéknál, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Az EA Magyarország által javasoltakat megcsináltam és fogalmuk nincs mi lehet a gond (bár lehet hogy az ea szerverek ilyen baromi jók). Uotrace + pingtest. Net méréseken, csomagveszteség megállapításon túl vagyok, port nyitásokat megcsináltam, minden szép és jó csak a játék akadozik 50-ből kb 45-ször. Valaki, akinek szintén ez a gondja rájött esetleg hogy javítható a hiba? Vagy valami tipp?

2013. ápr. 21. 15:05
 1/5 anonim válasza:
Mikor akad? Idény módban?
2013. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hááát, idény mód, fifa interaktív világ kupa (ott pl szakadozik mint az állat), FUT (itt meg baromira belassulnak a játékosok, nyomok egy gombot és fél óra múlva reagál rá), tehát mindenhol ami online
2013. ápr. 21. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak ez a game akad online?

(ha igen lehet lemez szar..)

Ha nem akkor lassú a neted

2013. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100% hogy lassú a neted ! nekem is szokott ilyet csinálni főleg ha töltök közbe gépen ! nem a lemezzel vana gond :D
2013. ápr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
50mb-os a netem bár ez nem számít inkább a ping, van az ea-nak egy programja az méri a játék szerverrére a ping-et meg az adatvesztést, Uotrace a neve, átküldtem nekik a mérést, azt mondták hogy nem a netemmel van baj. A letöltéseket ki szoktam kapcsolni, Teszteltem 2 slimen és egy super slimen a játékot 2 lemezzel is. Ugyanaz mindig. Valami hülye rejtett hiba lehet vagy a cisco 3925-ös modem. Már persze ha nálatok a játék jól megy és csak nálam van a gond. Esetleg valaki akinek szintén ez volt a gondja és valahogy megoldotta?
2013. ápr. 22. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!