Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban a külsőt hogy...

Minecraftban a külsőt hogy lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Tört játékom van. Hallottam hogy F5 de nekem arra különböző

"kamera beállásokat" dobott ki


2013. ápr. 21. 17:03
 1/2 anonim válasza:
hát..... attol függ milyen klienst használsz.Ha eredeti nemnehéz a dolgod de mivel tört igy nehezebb lesz.A külsőt ugy hívják hogy skin.Skin változtatáshoz (törten) ugytudom csak más kliensekkel lehet változtatni.Pl colos22 kliensén az oldalra beregisztrálva skint tudsz berakni és szerverre is be tudsz menni.De colos szerveréről mostanság elég sok pletyka terjeng inkább más lenne jó.Például....Ottvan a mestermc......Abban csak annyi hogy nem saját skint tehetsz be hnem a megadottakból tölthetsz be.Ezen kívől még van a minecraftHU (nem HUminecraft hanem forditva) amin viszont frappánsan betehetsz skint magadnak és a szerver is fasza:).én ennyit tudok. Skint creatorral csinálhatsz vagy ha lusta vagy a kindexröl is letöltheted.(annyit még fontos megjegyezni hogy ezek közül mindegyikhez kell egy saját fiókot létrehoznod,Ha minecraftHUra mész Nagyon fontos hogy a wikit feltétlen olvasd el.(a kezdőknek részt)
2013. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pecseri13 válasza:

Egyszerűen lehet skint (öltözőt) csinálni pár perc alatt itt egy link:


http://www.youtube.com/watch?v=Fsga-MDpmXk

2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!