Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet regisztrálni Instagram-r...

Lehet regisztrálni Instagram-ra számítógépről?

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem hasonló kérdést, de akkor nagyon kevés választ kaptam, és egyik igent, a másik nemet mondott... Sokan állítják, csak telefonról lehet (az enyém nem jó hozzá, sajnos, ezért lenne jó gépről), viszont mondták már, hogy lehet egy program segítségével, majd olyat is hallottam, hogy simán, minden nélkül lehet gépről is.


Segítene valaki, hogy akkor most melyik az igaz? Lehet gépről regisztrálni és képeket feltölteni instára, vagy sem? Illetve ha igen, valaki kicsit segítene benne?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. ápr. 22. 18:25
 1/6 anonim válasza:
szerintem csak telefonról lehet.:/
2013. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csak telefonról!
2013. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát... Akkor nem tudom. De egy BlueStack (vagy hasonló nevű) programmal elvileg lehetséges...
2013. ápr. 24. 06:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy lehet ! Bár mi lehetséges a 21.században már :)

Csak egy jó progi kell hozzá.. bluestack-nak hívják, azt letöltöd és tudsz regizni és képeket is feltölteni. vagy egy másik, amit speciel gépre találtak ki. de ezt csak akkor érdemes letöltened ha már regisztél, mert már csak képeket lehet rajta feltölteni pc-ről. instagrill a neve.

:)

2013. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De tudsz linket küldeni, ezt hol töltsem le? És hogy használjam?
2013. máj. 30. 06:48
 6/6 anonim válasza:
Ez engemet is érdekel, valami link esetleg valaki? :)
2013. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!