Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a Jegyzettöm...

Miért van az hogy a Jegyzettömbömben más az írás?

Figyelt kérdés
Össze-vissza vannak jelek és nem tudom hogy kell átállítani normál magyarra. Előre is köszönöm!

2013. ápr. 23. 18:16
 1/8 Lajos54 ***** válasza:

Bár nem egészen értem, mire gondolsz, de a Jegyzettömbnél túl sok variáció nincsen. Formátum-Betűtípus, majd ott Írásrendszer.

Ha ez nem oldja meg a problémádat, akkor esetleg a megnyitott fájl nem szöveges dokumentum. Már ha ilyenről van szó...

2013. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam átállítani de nem ment, ha bemásoltam Wordbe akkor sem ment, szóval nem tudom mi van ilyenkor....
2013. ápr. 26. 05:41
 3/8 Lajos54 ***** válasza:

Ha leírnád, hogy konkrétan mi a probléma...

(valami megnyitott dokumentumról van szó, vagy beírnál valamit és az nem jó, stb.)

2013. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ĐĎࡱá >  ţ˙   Ś  Ž  ţ˙˙˙ Š ‹ ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ěĄÁ %` đż   îĹ  bjbjNŕNŕ  .Ň ,Š ,Š ;W  ˙˙ ˙˙ ˙˙ ¤ H H H H H H H   $ ¬ ¬ ¬ 8 ä T 8 $ ( — ň h h  ~ ~ ~ ~ ~ ~ ˘  ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ $ ‰ h ń ę Č ‰ H ~ ~ ~ ~ ~ Č H H ~ ~ Q  Š Š Š ~ Ś H ~ H ~ ˘ Š ~ ˘ Š Š H H Š ~ \ ŕ#HÇS‚É ¬

 Ü Š ~ $ g 0 — Š Ű ć ” Ű Š Ű H Š ô ~ ~ Š ~ ~ ~ ~ ~ Č Č z  ~ ~ ~ — ~ ~ ~ ~ ( ( ( „ ¬ ( ( ( ¬ \ d Ŕ @   H H H H H H ˙˙˙˙   A k e r e s z t é n y s é g k o r a i t ö r t é n e t e é s e g y h á z z á s z e r v e z Qd é s e


A k e r e s z t é n y s é g t a n í t á s a


A K r . e . I I . - I . s z á z a d b a n a R ó m a i B i r o d a l o m f e n n h a t ó s á g a a l a t t á l l ó z s i d ó s á g k ö r é b e n e g y r e s z é l e s e b b k ö r b e n t e r j e d t e l a z a m e g g y Qz Qd é s , h o g y a v á l a s z t o t t n é p n e k í g é r t M e s s i á s , M e g v á l t ó , a k ö z e l j ö v Qb e n k e l l , h o g y m e g s z ü l e s s e n . ( P l . a z e l v o n u l t a n é l Q q u m r á n i e s s z é n u s o k k ö r é b e n . ) E b b e n a f e l f o k o z o t t , v á r a k o z á s t ó l t e r h e s k ö z e g b e n k e z d e t t e l t a n í t a n i J é z u s .

J é z u s M e g v á l t ó k é n t p é l d a b e s z é d e k b e n s z ó l t a n é p a l s ó b b r é t e g e i h e z ( h a l á s z o k , v á m o s o k , & ) . H i r d e t t e a z e m b e r e k k ö z ö t t i e g y e n l Qs é g e t , o s t o r o z t a a z s i d ó v a l l á s i v e z e t Qk , a f a r i z e u s o k k é p m u t a t á s á t , t a n í t á s á n a k k ö z p o n t j á b a n a s z e r e t e t p a r a n c s á l l t . M e g b o c s á t o t t a b qn ö s ö k n e k é s h i r d e t t e a z e m b e r e k k ö z ö t t i k i e n g e s z t e l Qd é s f o n t o s s á g á t . Három éves tanítása alatt Júdeát járva számos tanítvány követte, akikre rábízta tanítása továbbadását, és akiknek személyes példát mutatott. A hatalom számára veszélyessé vált Jézus nagy tömegeket megmozgató tanítása, ezért Heródes Antipász (Galilea uralkodója, Kr. e. 4- Kr. u. 39) alatt kereszthalálra ítélték és megölték. Tanítványai azonban hirdették messiási küldetéséne



erről van szó...egy ideig nem jó, aztán igen....:(

2013. ápr. 26. 19:52
 5/8 Lajos54 ***** válasza:

És ennek a szövegnek mi a forrása? Valahol ott lehet a kutya elásva.

A Word szerint magyar nyelvű szöveg, de az ABC USA-beli angol. Ez látható is, mert a hosszú magánhangzókat nem tudja megjeleníteni.

A Word automatikus felismeréssel így jeleníti meg, ha innét átmásolom:

A k e r e s z t é n y s é g k o r a i t ö r t é n e t e é s e g y h á z z á s z e r v e z Q d é s e


A k e r e s z t é n y s é g t a n í t á s a


A K r . e . I I . - I . s z á z a d b a n a R ó m a i B i r o d a l o m f e n n h a t ó s á g a a l a t t á l l ó z s i d ó s á g k ö r é b e n e g y r e s z é l e s e b b k ö r b e n t e r j e d t e l a z a m e g g y Q z Q d é s , h o g y a v á l a s z t o t t n é p n e k í g é r t M e s s i á s , M e g v á l t ó , a k ö z e l j ö v Q b e n k e l l , h o g y m e g s z ü l e s s e n . ( P l . a z e l v o n u l t a n é l Q q u m r á n i e s s z é n u s o k k ö r é b e n . ) E b b e n a f e l f o k o z o t t , v á r a k o z á s t ó l t e r h e s k ö z e g b e n k e z d e t t e l t a n í t a n i J é z u s .

J é z u s M e g v á l t ó k é n t p é l d a b e s z é d e k b e n s z ó l t a n é p a l s ó b b r é t e g e i h e z ( h a l á s z o k , v á m o s o k , & ) . H i r d e t t e a z e m b e r e k k ö z ö t t i e g y e n l Q s é g e t , o s t o r o z t a a z s i d ó v a l l á s i v e z e t Q k , a f a r i z e u s o k k é p m u t a t á s á t , t a n í t á s á n a k k ö z p o n t j á b a n a s z e r e t e t p a r a n c s á l l t . M e g b o c s á t o t t a b q n ö s ö k n e k é s h i r d e t t e a z e m b e r e k k ö z ö t t i k i e n g e s z t e l Q d é s f o n t o s s á g á t . Három éves tanítása alatt Júdeát járva számos tanítvány követte, akikre rábízta tanítása továbbadását, és akiknek személyes példát mutatott. A hatalom számára veszélyessé vált Jézus nagy tömegeket megmozgató tanítása, ezért Heródes Antipász (Galilea uralkodója, Kr. e. 4- Kr. u. 39) alatt kereszthalálra ítélték és megölték. Tanítványai azonban hirdették messiási küldetéséne

2013. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lajos54 ***** válasza:

Folytatom, csak nem akartam, hogy túl hosszú legyen.

Tehát maga a forrás körül lehet valami probléma, de itt csak találgatok, mert azt még mindig nem írtad, honnét származik a szöveg, milyen forrásból.

2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem mindig így jeleníti meg, bármilyen a forrás, akár google-ról, vagy ha küldenek, nekem automatikusan ilyen, így soha nem tudom használni....

pl.:

[link]

innen szedtem azt is amit belinkeltem...

2013. ápr. 30. 06:33
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Esetleg elképzelhető, hogy valami "belenyúlt a lelkébe" a jegyzettömbnek, bár eddig ilyennel még nem találkoztam. Próbáld meg helyette a WordPad-et, hátha az működik.

Bár én is a Jegyzettömböt használom, amikor minden formázást ki akarok irtani egy szövegből valamiért, de nem rossz a WordPad sem, ráadásul abba hosszabb szövegek is "beleférnek".

2013. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!