Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a Windows8 az új...

Miért lassú a Windows8 az új laptopomon?

Figyelt kérdés
Asus K53BE laptopom van, és ismerősöknek a régebbi gépeiken gyorsabb a win8 rendszer. Nem azt mondom, hogy lassú, de egy új géphez képest nem ez várnám. Mivel lehet javítani a rendszer sebességén, hatékonyságán?

2013. ápr. 23. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a lassú? A bootolási idő? Vagy esetleg a mappák/fájlok megnyitása? Vagy a játékok?
2013. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 64bites verzió, egyetemi licenszes. A gépem win7el hibásan működik, illesztőprogijaim meg win8 64 biteshez vannak, szóval nem akarok mást telepíteni helyette.
2013. ápr. 23. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:

hogy mi lassú? mondjuk amikor belépek a felhaszn.fiókomba, akkor egy új géphez képest lassan tölti be a dolgaimat,

meg vannak a beépített fáljkezelői, mint a képnézegető is, ha megnyitok 1 képet, azt is sokára jeleníti meg.

Vagy ami szintén beépített, mondjuk az időjárásjelző progija, vagy amit rátettem új office csomagot az is lassan nyitja meg a fájlokat.


Szóval úgy kompletten az egész rendszer. Játszani nem szoktam rajta, nem is azért vettem a gépet.

2013. ápr. 23. 20:40
 4/5 anonim válasza:

Én nem értek annyira hozzá,de ha a géped lassú a w8-cal a 7-tel pedig hibásan működik,akkor fel kell hogy merüljön a gyanú,hogy a gépedben van a hiba,és nem a rendszerekben.

De ezt csak a józan paraszt ész mondatja velem,és mint mondtam,nem értek annyira ehhez!!

2013. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is jólmondtad utolsó lehet a laptopnak van baja és mivel azt írod kérdezö új laptop akkor megtehetnél annyit hogy befáradnál vele oda ahol vásároltad és a szervizesel megnézeted viszont ha nemgaranciális akkor is megmutatnám a helyedbe a szerviznek. winsows 8 van nekem is a gépemen és egyáltalán nem lassú semmi vele. gyorsan betölt meg minden fut. az is lehet nincs rendessen feltelepitve a windows és ottvan a gond. Bevalom neked windowst énse tudok telepiteni.
2013. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!