Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kötelező lcserélni a jó...

Miért kötelező lcserélni a jó kis MSN-t a vacak skypera?

Figyelt kérdés
Értem én, h videóhívás meg akármi, de én alapból ezeket nem használom, használnám viszont pl a smileykat vagy, h az átküldött képeket együtt tudjam nézegetni azzal akivel chatelek, a vacak skypeban viszont ezek a totál alap funkciók nincsenek! Nem tudok beállítani más smileykat csak a vacak alapsmileyk vannak ráadásul kényszerítettek, hogy váltsak erre a kalap ...-ra! Most ez mire volt jó? Minek kellett ez? Szemetek -.-

2013. ápr. 25. 00:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja a lényeg, hogy ha nem is lehet (mert hasonló kérdésekben le van írva, h állítólag nem lehet) visszaállítani a msn-t, tudnátok mondani valami msn-hez hasonló progit amiben ez a két dolog megvan? tehát saját smiley beállításának "joga" (ami sztem tök alap, de a ótvarsz.r skyp szerint úgy tűnik valami elérhetetlen privilégium) meg az, h a partnerrel 1ütt tudjam nézegetni a képeket amiket átküldünk. Szóval milyen hasonló progik vannak?
2013. ápr. 25. 00:29
 2/11 anonim ***** válasza:

Ott van a facebook, a sima chat része gyors, a facebook messenger egészen gyors.

Ha képet, file-t, videót akarsz küldeni, az üzenetrészben megteheted.

Olyan smiley készletet állíthatsz be, amilyet csak akarsz.

Bár te nem használod, videóhívás is van, konferenciachat és egyebek.

Csak meg kell szokni.

2013. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ha a facét összekötöd a skype-pal, akkor akár az egyikőtök a facén, a másik a skype-on nyomhatja.
2013. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Komplikato ***** válasza:
100%

"Értem én, h videóhívás meg akármi, de ..."

Én meg ezt nem értem, MSN kismillió éve tud videóhívást, még rendes videokonferenciát is. De a Skype felhasználói több mint 5x annyian voltak és egyszerre egy szoftvert fejlesztenek.


Most én is szívok, mert egyrészt a Skype felhasználói felülete hulladék, átláthatatlan, eltörném a tervező kezét és a szoftverergonómia diplomáját letömném a tokán ...

Másrészt egy halom klienst nem támogat, nem is ismer. Ember fia meg örül ha egy darab kliens program magában jól megy, nem ám 3, 5, 10 ... Én eddig Trilliant használtam, MSN, Skype, GTalk, FaceBook, stb. elérésre pont ezért. Erre fel most nem megy rajta az egyesített MSN-Skype loginem. Így meg egy halom emberrel vagy nem tudok beszélni vagy percek alatt kiakasztja egymást a kismillió kliens.

2013. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Programozásban jártas haver mondta, h a skype a butáknak van kitalálva, és, h olyan egyszerű, h 80as évek beli "csatornákat használ"


Sztem a skype annak köszönheti népszerűségét, h sok kocka ezt használja, h WoWo közben tudjon dumálni haverokkal azt ennyi amire jó. Csak ne kényszerítenék ránk! MSN sokkal jobb volt arra amire pl én használtam!

2013. ápr. 25. 00:51
 6/11 A kérdező kommentje:
de pl barátnőm is "egyesített" a skypeot meg msn-t és a gépen csak a skypeot engedi de a mobilon meg csak msn-t
2013. ápr. 25. 00:53
 7/11 Komplikato ***** válasza:
Mondjuk igazi kocka játék közben kb. egyiket sem használja, hanem valami Teamspeak vagy hasonló direkt játékhoz kitalált dolgot használ.
2013. ápr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsánat
2013. ápr. 25. 00:57
 9/11 zsomkovacs ***** válasza:
76%

Azért az, hogy elavult dolgokat használ... TCP, UDP, HTTPS, AES, RSA. Igen, egyiket se ma találták ki. Ja, hogy az egész internet ezeket használja? Biztos azért, mert hülyéknek van kitalálva, hogy a kockák WoW közben tudjanak... netezni?...


Egyébként az ok egyszerű: Microsoft megvette a Skype-ot, nem akart két rendszert fenntartani ugyanarra a célra, a Skype-ot többen használták, úgyhogy az MSN-t kidobta. (egyébként még egy olyan szutyok chatklienst, mint a Live Messenger, nem látott a világ... Mi a fenének használ 1 GB memóriát SZÖVEG átvitelére?...)

2013. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ide írom, de én nem értem, hogy most skypeon ugye ott vannak az msn partnereim is, mivel egyesítve van. Ha egy haverom belép ugyanazzal a címmel és jelszóval a skypeba, akkor 2 lesz belőle. Az egyik a normális skypeja, a másikhoz meg oda van írva, hogy messenger. Az az, ami msn-en is volt, de az sose elérhető. De a messengeresbe hogy lehet belépni? vagy ennek most mi értelme, hogy 2 van? Ezt az egészet nem értem. Tudom, kicsit érthetetlen, de nem tudom másképp elmagyarázni.
2013. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!