Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok portot nyitni a...

Hogy tudok portot nyitni a torrentnek?

Figyelt kérdés

A tűzfalban kivételekhez hozzá van adva az Utorrent, a router-en is be lett állítva, és még mindig azt írja a kliens, hogy nem nyitottam portot. Mit lehetne ezzel kezdeni?


Ráadásul nagyon lassan mennek: ha 2-t futtatok, max 500 kb-al tölt, de ha mondjuk 6-ot, akkor 20 kb-al. A lemezhasználat meg felmegy 100%-ra, a kliens is kiírja hogy lemez túlterhelt. Mitől lehet ez?


2013. ápr. 25. 18:47
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:
A router kezelőfelületén a Forwarding menüpontban az UPnP engedélyezése a dolog nyitja ;)
2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, benyomtam, bár azt hiszem egy évvel ezelőtt ugyanezzel szórakoztam, és az UPnP miatt mindig elment a net. Remélem most nem fog.
2013. ápr. 25. 18:57
 3/3 A kérdező kommentje:
És valóban, hasít az összes, köszi! Egyébként eleve elég lett volna az UPnP és nem kellett volna portot nyitni?
2013. ápr. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!