Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma bementem egy informatikai...

Ma bementem egy informatikai szaküzletbe, mert egy új videó kártyát szerettem volna. Jelenleg radeon HD 3850 van a gépemben 512 megás?

Figyelt kérdés
Azt mondta a srác hogy ez egy nagyon jó minőségű kártya, ma is helytálló, és jobb mintha egy gagyi 1 gigásat vennék bele. Ez így van?Mert van egy játék amivel játszom, 200 fps (képkocka / másodperccel futhat maximum a játék, de nekem csak 90 fpssel megy.pedig a rendszerigények bőven megfelel a gépem.. a videókártyára gyanakodtam.. de így már az sem lehet a hiba.. De akkor mitől megy ennyire kevés fpssel?

2013. ápr. 26. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írnál mellé egy konfigot?

Amúgy 30-40 fps felett mindegy, az átlagos filmek 24 fpsel mennek és ott nem látni szaggatást. az emberi szem, agy maximum kb. max. 30-35 fps felett többet nem érzékel...

de ha zavar akkor számít még h a géped mennyire ghasznáéja ki a videókártyád.

2013. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes, értékes válaszokat :)
2013. ápr. 27. 10:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Második kommentelő, milyen konfigra gondolsz?
2013. ápr. 27. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!