Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a megoldás erre a...

Mi lehet a megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

Üdv!


Feltelepítettem pár nappal ezelőtt GTA IV-et ( eredeti ), simán működött minden probléma nélkül de viszont van egy küldi ( Payback, Jimmy Pegorino adja ) elmegyek felvenni a küldit és miután elmegyek a megadott helyre bejön a töltő képernyő de nem akar betölteni akármennyit várok. Olvastam fórumokat hogy alt+tab és utánna müködni fog , ez nem segített. Valakinek lenne valami ötlete hogy lehetne megoldani? Elöre is kössz.


2013. ápr. 27. 19:06
 1/1 xperialaci ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen problémám és én letöltöttem a hequad dergraps nevezetű programot amellyel párosítani kell a játékot és ez a játék közben leállít minden feleslegesen futó programot.De ha így sem jó van egy úgy nevezett kare zam 2.2 nevű program amit én nem használtam de sokak szerint ez is bevéllt.
2013. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!