Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel a képek felbontását tudom növelni minőség romlás nélkül?

Figyelt kérdés
Láttam képeket amik normál méretben voltak és pár nap múlva a barátnőm belinkelte ugyanazokat HQ minőségben és arra lennék kíváncsi hogy az illető mivel változtatta a képek minőségét? előre is kössz :)

2013. ápr. 27. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik.
2013. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az utolsónak üzenem hogy nem a nagy képek voltak előbb....a kicsik és ez biztos de most nem fogom neked itt bizonygatni....persze nézzetek csak szőke plasztikcicának aki szarhoz se ért....
2013. ápr. 27. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy kis olvasmányt:

[link]

[link]

Röviden, ha raszteres képre nagyítasz pixeles lesz, ha vektorosra, akkor nem.

2013. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
A pixelességet ma már megszüntetik nagyítás közben, de az elmosódottság megmarad. Lehet valamennyit trükközni a kelleténél nagyobbra felhúzott képek élesítésével és visszakicsinyítésével, de az eredmény nem szokott falrengető lenni. Érdekelnének az általad említett képek, akkor talán okosabbat lehetne mondani, ha mi is látnánk.
2013. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az illető valószínűleg még véletlenül sem használta a Google "Más méretek" c. hasznos képkereső funkcióját...

G.

2013. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
54%

"...persze nézzetek csak szőke plasztikcicának aki szarhoz se ért..."


Senkitől nem várom el, hogy sz@rhoz érjen, mivel én magam is igyekszem elkerülni az efféle alkalmat. Jobban fokozná a történet hitelét, ha inkább tűzbe tennéd érte a kezed...

2013. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!