Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3-4 elmenne-e?...

Battlefield 3-4 elmenne-e? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezi, hogy egy 100.000ft-os gépből lenne-e esélyem arra, hogy elmenjen majd rajta a Battlefield 3-4? Minimális, vagy közepes graf. Beállításokkal? Előre is köszönöm!

2013. ápr. 28. 09:13
 1/6 anonim válasza:
41%

100k körül össze lehet rakni olyan gépet ami nagyjából üti a minimum sys req.-et de azzal tényleg csak minimumon futna,az ajánlott rendszerigény így néz ki:

Recommended system requirements for Battlefield 3

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

RAM: 4GB

Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950.

Graphics card memory: 1 GB

Sound card: DirectX compatibl sound card

Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version


ugye akkor 1 i3-as proci illene bele az 35-40körül,alaplap 20,4 gb ram 10-15,ház+táp 20-25,hdd-ra szánjunk szintén 20-at,itt a videókártya ami drága gtx560-at találtam 60k-ért ez így összesen 160,mondjuk ebből lehet még lefaragni de sztem 140alá akkor sem megy.

2013. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: i3 procit 35-40k-ért nem éri megvenni, míg egy Phenom II X4 beszerezhető 21k-ért...ez hasonló teljesítményű, tuningolható is és jóval jobb ár/teljesítmény aránnyal rendelkezik, Ehhez egy használható deszka már 15k körül vadászható (és fejleszthető akár FX procikkal). 4GB RAM megvan 10k-ból, normálisabb ház+táp 20k-ból kihozható. A GTX560 már régi kártya és nem ér meg 60k-t. Olcsó konfigba viszont szerezhető 28k-ért HD7770, amivel már magas beállításokkal elfut a BF3.

Kérdező: Ha nem kell monitor és egyéb periféria, akkor neccesen, de kijöhet egy olyan konfig, ami már játszhatóan elbánik az újabb járékokkal is minimum közepes, de többnyire inkább magas grafikai beállításokkal.

2013. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt egy alternatíva, valami ilyesmi irányt kell elképzelni:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

össz: 108.136Ft

2013. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és várom további válaszaitokat:) mindenkinek zöld pacsi! Gép, Hangfal, egér, billentyű, monitor nem kell! csak maga a gép :D
2013. ápr. 28. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A fentebb összerakottnál jobb gép nem jön ki ennyiből. Ha nem kell ház, akkor megvan 102k-ból. Annyira nem rossz konfig, se minőségre, se teljesítményre. Később egy normálisabb CPU hűtővel jól lehet tuningolni a procit, ha van rá igény és a HD7770 is egész használható teljesítményt nyújt (egyébként a feleségem gépében is egy X4 945 proci, 4GB RAM és egy HD7770 dorombol, egész jó kis gépecske lett az is...1680x1050-ben a gyönyörű és nem túl kicsi gépigényű Witcher 2 szépen fut nagyon magas beállításokkal).
2013. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg...Ha tetszik hajrá...És szerintem ezzel a 3 as fullon megy mivel nekem is pont ugyan ez a konfig van :)
2013. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!