Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sajnos nem értek az ilyesmihez...

Sajnos nem értek az ilyesmihez. Van egy acer TrevelMate 4233NWLMi laptopom. Acer orbicam beépített webkamera van rajta, de nem tudom használni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

driver fent van?

[link]

itt próbáld meg kikeresni, bár a cam driverét nem találtam meg, de talán (szinte biztos hogy nem), a vga drivere frissítése megoldhatja.

2013. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom, lehet hogy hülyeséget írok, de nem értem mit értesz az alatt hogy a vga frissítése megoldhatja. 1.3 megapixeles. bocs ha hülyeséget írtam :)
2013. máj. 1. 06:25
 3/3 anonim ***** válasza:

vga a videókártya. Amit küldtem oldal ott szépen ki kell keresni a laptop adatait (és a hozzá tartozó dolgokat letölteni és telepíteni), VAGY! ha van telepítő CD-d a laptophoz onnan telepíts fel mindent.


Ui.: hülyeséget írtál, de nem gond én a kémiához nem értek, te a gépekhez. Van ilyen :D

2013. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!