Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cod2 fps probléma?

Cod2 fps probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap játszom 250fps akad, ma reggel felkelek 40-50 fps ugrál... ez mitől lehet? a gépen módosítás nem történt
2013. ápr. 28. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Szörnyű, játszhatatlan 40-50 fps...és akkor mi van?
2013. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes választ

attól még, hogy neked ez nem probléma másnak lehet az

2013. ápr. 28. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Látom az első ott van a cod2 toppon. Na mindegy.


Nos, elég sok oka lehet. Rossz a szerver(már ha csak legalább 1-re mentél fel). Tegnap bekaptál egy vírust, ami gép indításnál aktiválódott. Meglehet hogy valamelyik hardver kezdi beadni az unalmast. Vagy beszart a cfg-fájl(már ha használsz) De még nagyobb esélye van ilyen helyzetben, hogy egyik sem következett be.

2013. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

kipróbáltam lan-on is ugyanez a helyzet volt, cfg-t töröltem és utána sem volt változás és újra is telepítettem a játékot

volt már egyszer ilyen és akkor újraraktam az oprendszert csak mondom hátha van valakinek valami praktikája erre a "problémára" :)

2013. ápr. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!