Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne néhány kérdésem a...

Lenne néhány kérdésem a Counter strike source-al. Elöször is miért vet ki a szerver és irja ki hogy ping is to high?

Figyelt kérdés

és IP alapján hogy lehet belépni egy szerverbe?? mit kell beirni és hova,?

ja és ha tud valaki olyan aktiv oldalt ami erről a játékról szol, forummal meg minden,az irja meg léci


2009. szept. 27. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl magas a pinged, ellenőrizd az internet-kapcsolatodat! IP alapján belépni a szerverre: előhívod a konzolt -console a parancsikonba írva... aztán beírod hogy ip 123.123.123.123 (ezek helyére a szerver ip-jét) ls menni fog. Az oldalak, fórumok google kereséssel elérhetők!
2009. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valóban ahogyan az előttem szóló is írta, ping is too high - - > túl magas a válaszidő a te géped(neted) és a szerver között. Nem feltétlen a neted a hibás, mert van olyan szerver is ahol az én átlagos pingem (30) felmegy 120 ra és az alá nem szándékozik menni. Ha minden szerveren ígyvan akkor neteddel van a probléma.Egy jó tanács ami elképzelhető h segít: Ha CS:S-zel kapcsolj le minden netszívó programot(Torrent, MSN, etc.)


Kapcsolódás consolból


connect "SZERVER IP"; password "jelszó"


példa


connect 98.231.118.96:29010; password warvan


remélem segítettem valamennyit :)

2009. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

jah még annyi h természetesen jelszót csak akkor kell írni, ha kéri a szerver :)


előző hozzászóló

2009. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
még annyi hogy a legaktívabb Counter-Strike oldal az a totalcs.hu :)))
2010. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!