Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3 gépen is próbáltam 2 féle...

3 gépen is próbáltam 2 féle Ubuntut feltelepíteni, de mindegyiknél ugyanaz a hiba?

Figyelt kérdés

BuzyBox V1.15.3 (Ubuntu 1:1.15.3-1ubuntu5) built-in shell (ash)

Enter 'help' for a list of built in commands.


(initramfs) unable to find a medium containing a live file system.


Egyik: Athlon XP, 1GB RAM 40GB HDD

Másik: Pentium III BE 384MB SDRAM, 20GB HDD

Harmadik: Asus 1015bx netbook


Mindegyiknél telepítés közben jön elő a hiba. Mivel nem tudok CD-t írni (Azt írja hogy nincs írható lemez a meghajtóban) ezért telepítési segédlettel felmásolja a boot fájlokat, és újraindítás után próbálom telepíteni.


2013. ápr. 28. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bood pendrive-ot nem így készítünk. Olvass utána kicsi!
2013. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs boot pendriveot csinálni, hiszen nincs is..


Arra az opcióra megyek rá, hogy "Segítség a CD-ről való induláshoz" és ez felmásolja a fájlokat a gépre. Aztán mikor újraindítom, kitudom választani a menüben, hogy a windows akarom indítani, vagy az Ubuntu telepítését folytatni.

2013. ápr. 28. 20:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem miért nem engedte írni.. A windows mindig felajánlotta hogy formázza a lemezt, és ezzel tönkretette.. nevetséges..
2013. ápr. 28. 20:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Remek operációs rendszer, ugyanúgy csinálok mindent, de 4 gépről, csak egyre megy fel.
2013. ápr. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!