Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MKV-fájl -ból hogyan lehet...

MKV-fájl -ból hogyan lehet AVI fájlt csinálni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 23:05
 1/8 anonim válasza:
Van nagyon sok konvertáló azokkal lehet. Én a Format Factory-t ajánlom az mindent tud mindenhova alakítani.
2013. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Google a barátod!


Egyébként: [link]

2013. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

MKVToolnix 6.0.0.500 Portable

Meghagyod a pipát a videósávnál és az általad kiválasztott audiosávnál, majd az Output filenaménál az .mkv-ét átírod avira. Majd Klikk a Start muxingra.

2013. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Toolnix??? Csak mert átírod, attól az még matroska lesz.

Inkább FormatFactory, és me is tartja a felbontást...ha nem változtatsz rajta.

2013. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Végülis matroska vagy avi? Mindkettő úgynevezett konténer fájl, azaz nem egy adott video formátum. Ha csak egy videó és egy audio sávot hagyunk azt bátran átírhatjuk avira. És nem kell konvertálgatni. H264 formátuma lehet avi fájlnak is.Azért még nem kell Xvid-et, vagy Divx-et csinálni belőle.
2013. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, működik.Lehet avit készíteni MKVToolnix 6.0.0.500 Portable programmal!

Lényeg, hogy egy videó és egy audio sávot hagyjunk meg.

Nem szükséges mindig konvertálni, ha nem muszáj.

Kérdés, hogy mivel akarjuk majd lejátszani.

Ha asztali DivX-es, Xvides DVD lejátszóval, akkor kell konvertálni, mert még azok nem ismerik a H264-es kodeket...

2013. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez az...a kodek. Erre gondoltam én is, azért kéne konvertálni. Ha a lejátszód ismeri a h264, akkor akár át is nevezheted szerintem. Ha nem, akkor kénytelen vagy konvertálni mondjuk xvid-del...arra jó a FormatF.
2013. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi majd próbálgatom.
2013. ápr. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!