Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani ingyenes vágó...

Kamaszka kérdése:

Tudtok mondani ingyenes vágó programot amivel 2 videót egymás mögé lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ingyenes kellene, ami lehetőleg nem rontja a minőséget.

2013. ápr. 29. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint összefűzni szeretnéd pl egy filmnek a kétcd-s változatát egybe? Akkor Virtualdub. A minőséget egyáltalán nem rontja (direct stream copy).
2013. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, Úgy hogy felvettem 1 videót FRAPS-el! De véletlen 2 részben vette fel! És ezeket kéne egymásután rakni.
2013. ápr. 29. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is pontosan erre gondoltam, csak más példát hoztam fel. Tehát ugyanúgy jó a Virtualdub. Csakhát amit Fraps-szal felvettél, az ún. tömörítetlen avi, amit azért illik tömöríteni valamilyen eljárással. Amúgy azt is tud a Virtualdub.
2013. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 uno20001 ***** válasza:
Erre a Movie Maker is jó. Igaz, nem tudom, hogy rontja-e a minőséget. A FRAPS, az fps csúszás kiküszöbölése miatt szedi szét a videót.
2013. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
Movie Makerrel szerintem bonyodalmas elfogadható minőséget beállítani, a felhasználónak a MS-nál szokásos hülyének nézése miatt: Lehetőleg semmiféle számszerűsíthető vagy egyéb módon megfogható értéket ne tudjál megadni, úgysem értesz hozzá. De ha nagy méretű, és jó minőségű, az biztos kafa lesz... Milyen formátum? Az se érdekeljen, úgyis el van rejtve a kiterjesztése. Film, és kész.
2013. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!