Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én egy videókártya tesztelö...

Én egy videókártya tesztelö programot keresek amely megmondja hogy jó-e az adott videókártya! Van ilyen?

Figyelt kérdés

probáltam a legujabb 3dmarkot de az csak egy tesztet csinál nem mondja meg hogy jó-e.

szoval egy olyan progi kell amely megmondja hogy jó az adott videókártya!

Elöre is kösz



2013. ápr. 29. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A jó az nagyon relatív. Ami jó játékra az nem kevésbé jó renderelésre és még kevésbé jó irodai munkára (feleslegesen fogyasztja az áramot)

A benchmark progik adnak egy pontszámot a gépedre (nem csak a VGA-ra) amit aztán össze tudsz hasonlítani másokéval és levonni a konzekvenciákat (persze ehhez sem árt érteni egy kicsit, hogy az adott teszt mit is mért valójában)

A kártya típusa alapján lehet keresgélni a neten, hogy más kártyákkal összehasonlítva az egyes teszteken, hogy teljesít.

2013. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Olyan nincsen szerintem, a teszt programok alatt neked kell látni, hogy a kártya mennyire stabil kifagy-e a gép tőle, vagy bepixelesedik a kép, stb.

Ami legjobban megfingatja a videokártyákat az szerintem a Furmark. Van még, amivel a video memóriát ellenőrizheted, ez pedig a Video Memory Stress Test.

2013. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!