Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan DVD ami ekkora...

Van-e olyan DVD ami ekkora méretű és rá lehet-e írni a koncertfilmet? Vagy van e olyan program amivel le tudom szűkíteni 4.7 GB-ra?

Figyelt kérdés
Van egy koncertfilmem ami 7.83GB-os, ezt szeretném egy lemezre rögzíteni egyben.
2009. szept. 27. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen van lemez is ami 8,5Gb-os és kb egy 1000-be kerül.

De van a Winrar tömörítő program de szerintem ezzel kár cseszkelődni!

2009. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na, tisztázzuk, egy DVD9 nem 1000 Ft csak ha valami baromi drága helyen veszed(pl.média markt, vagy cba) Kb 5-600FT körül lehet már kapni, és bőven jó minőség.

Valamint nem tudom mennyi időbe kerülne a felére betömöríteni winrarral... + csak úgy lehetne utána nézni ha fogod és kitömöríted...elég szívás...ennyi erővel ki se írd.

Ha már tömörítesz akkor csináld meg CCE-vel tisztességes kódolással, frankó minőségben, használható formátumban, de ez kicsit bonyolult...shrinket meg akkor használj csak ha nincs jó TVd vagy monitorod, mert elcseszi a képet..sőt nekem egy DVD még a hangot is eltolta, azóta nem is volt a gépemen...

2009. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

DVD9-ből DVD5-öt lehet csinálni jó néhány programmal.

Ha szuper minőséget szeretnél, akkor a már említett CCE..., viszont van még az IntervideoDvdCopy (most Corel) ami jó minőség még, valamint DvdFabPlatinum. De bevallom csak hosszas keresgélés után fedeztem fel némi minőség különbséget -igaz szemüveges vagyok:)- akár a DvdShrinkkel készített rippeken is...(ez a legegyszerűbb)

Ha mégis CCE(cinema craft encoder), akkor van egy trükkös program, ami egyszerűsíti a használatát és mégis CCE kódol... [link]

2009. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még1 némely vírusölő riaszt a cce crack-re, de vannak amik mindenre idegesek...a nagyágyúk (kaspersky, nod, fsecure) viszont nem idegeskednek... [link]
2009. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!