Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zenelejátszás, i5-ös gép,25%-o...

Akos94 kérdése:

Zenelejátszás, i5-ös gép,25%-os processzorhasználat maximum frekvencián, úgy, hogy semmi más nincs megnyitva. Mitől?

Figyelt kérdés

Teljesen nyugis gép, semmilyen programot nem futtatok, processzorhasználat 1-2%. Megnyitok egy zenét, processzorhasználat felugrik min. 25%-ra és a SpeedStep is max frekvenciára állítja a processzort (2 magon 2,8 GHz). Feladatkezelőben a System nevezetű programhoz társítja a terhelést. A kérdés: mitől ilyen magas a processzorkihasználtság, amikor alapból egy ilyen gépnek meg se kéne éreznie azt hogy zenét játszok?

Illusztráció: [link]



2013. ápr. 29. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a gadgeteket kikapcsolod mennyi lesz?
2013. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az AIMP miatt van kicsit nagy az erőforrás igénye főleg ha van miből én ezért használok winamp-ot

Előnyei az AIMP-al szemben:

-Sokkal gyorsabb

-Kisebb erőforrás igény.

-Szerintem több formátumot ismer.

-Több skin és kiegészítő

Hátrányai az AIMP-al szemben:

-Nem szól olyan szépen.


Szóval szerintem próbáld ki a winampot más nem igazán lehet mivel nem fut semmi...

2013. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

foobar 2000.

előnyei mindketővel szemben, hogy sokkal jobb és többet tud.

2013. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, mivel játszom le, legyen az AIMP, Media Player vagy bármi más, a 25%-os system terhelés megvan. Megjegyzem, ez nem régóta van, kb 1-2 hónapja.
2013. máj. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!