Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xperia x8-ra lehet rakni...

Pistasos94 kérdése:

Xperia x8-ra lehet rakni androidod 4. 0-at? Vagy ha nem akkor milyet rakjak rá? Most 2.3-ad van

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet

[link]

2013. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt rajta 4es csak baromi lassu..nem ajánlom tedd fel mert csak erőlteti a telefon processzorat csak
2013. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ez nem sima ICS (4.x.x) Hanem cyanogen-mod . Ez nem lassú ill tudod húzni a procit.
2013. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyen verziót rakjak rá és tudtok küldeni egy oldalt ahonnan letölthetem?
2013. máj. 1. 01:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem sim a rom volt nekem se hanem Cm9es es lassu volt alig birt futni a rom a tefonon


a kérdezőnek pedig itt a link a romokhoz


[link]


és a procit ne álligasd benne mert tönkre megy!

2013. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocsi rosszat linkeltem.....itt a jó link


[link]

2013. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ki is próbálom,most már csak másik kérdésemre lenne jó ha valaki válaszolna mert az még fontosabb
2013. máj. 1. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
én személy srint nem ajánlom a negyes mert nekem is volt rajta és negyon be lassitotta az egesz telefon,minden akadozott benne beallitasok,zenelejatszo.stb..x8as telefon eredetileg sem arra tervezték 4es androidra..én ezt a romot ajanlanám rá inkabb [link] ez nam lassitsa a telefont és meg ez megbízható rom..nekem volt már ez és fut a gyari kernellel is
2013. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit a 8. írt tényleg jó. Sok x8-as ismerősöm használja
2013. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!