Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játssza le a DVD-t...

Kgabor45 kérdése:

Miért nem játssza le a DVD-t az asztali lejátszó, ha a lemez neve számsor és nem betűsor?

Figyelt kérdés

Szabvány VIDEO_TS mappát irattam ki néróval, balga módon a készítés dátumát - 20130413_1523 - adtam meg a disc neveként. Asztali Panasonic és Orion nem ismerte fel.

Mikor betűsort adtam neki címként, a lejátszók rögtön felismerték és le is játsszák. (A számítógépnek jó volt számsorral is.)



2013. ápr. 30. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

De simán írhattad más kódolásban,amit az esetleg régebbi dvd még nem ismer fel...

Vagy hibás a lemez,meg az audio_ts is kell oda,legalábbis én oda szoktam azt is írni.

2013. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hi, nem a számmal van a baj szerintem hanem a "_" jellel.
2013. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az "ismeretlen formátumú" néróval írott DVD-t egyszerűen kikopiztam szgépre, és - biztos, ami biztos - bettettem egy üres AUDIO_TS-t is.


De a számsor idézőjel nélkül volt:

20130413_1523

csak ennyi.


Feltétlenül meg akartam osztani ezt a tapasztalatomat, mert én sem értem, főleg, hogy az Orion eddig (a palacsinta kivételével) még mindent lejátszott, de a számsoros lemeznevet ő is kiköpte, de ezt a betűs variációt is, most is. A Panasonicnak meg most már jó.


Valami biztos nincs rendben a VIDEO_TS-sel se, de a PgcEdit nem talált benne hibát és mostmár a Panasonic se.

2013. ápr. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!