Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan szerezzek minecraft...

Honnan szerezzek minecraft premium accountot ingyen?

Figyelt kérdés

már ha lehetséges..

igazi minecraftos premium accot, nem ilyen mineshafter meg ezekre gondoltam


2013. ápr. 30. 15:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ingyen? Ezt mégis hogy gondolod?
2013. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
hogy ne kelljen megvennem a játékot, mivel nincs rá pénzem.
2013. ápr. 30. 15:27
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed nem játszol. Normális ember nem lop azért autót, csak mert neki nincs.
2013. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Értem. És amúgy létszükséglet számodra a minecraft? Vagy esetleg életben maradsz akkor is, ha nem játszhatsz vele? Tanulj helyette, és akkor később lesz pénzed luxusra is.
2013. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Csak úgy ha már valaki megunta az mc-t és épp van neki egy felesleges accountja. Bár kétlem hogy ingyen átadná egy ismeretlennek. Szóval úgymond sehogy.
2013. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Vazeratti, ha már te vagy itt az ügyeletes szoftverrendész( meg a másik a tabaki), áruld már el nekem végre, hogy Te személy szerint hány program jogdíjját fizetted már ki. Kezdve az op. rendszertől az Office-ig, stb.stb. Érdeklődve várom válaszod!

Már nagyon unalmas amit itt művelsz a tabaki haveroddal együtt.

2013. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

#6, igaz nem tartozik rád, de csak h megvillantsam, hogy a Windowson kívül is van élet elmondom:

Linux mint 14 - ingyenes

Libre office - ingyenes (telepíteni sem kell, a mint hozza magával)

WET (Wolfenstein Enemy Territory) - ingyenes, és natívan megy linux alól

Unepic - 2300 Ft, 12+ óra játékidő.

Remélem kielégítenek a válaszaim!

2013. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Meglepő és mulatságos.Ezek után mégis hogy képzeled, hogy jogod van bárkin számonkérni ha nem akar, vagy nem tud kifizetni bármilyen szoftvert. Csak azért mer Te ingyeneseket használsz??? Mégis milyen alapon??? Hogy jössz Te ahhoz, hogy bárkin számonkérj bármit is. Még akkor sem lenne jogod ehhez ha kifizetett programokat használnál.
2013. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, csak nem, hogy rosszul esett a pici kalóz lelkednek. Annyira sajnálom!
2013. máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%

Én csak arra voltam kíváncsi, hogy van-e erkölcsi alapod mások felett ítélkezni, de kiderült, hogy csak egy közönséges "troll" vagy.

Az én lelkecskémet nem kell sajnálnod, sokkal súlyosabb dolgokat is elkövettem már egyszerű kalózprogram letöltésén túl...

2013. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!