Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a Multi codec? Hogy...

Mi az a Multi codec? Hogy kell használni? Van belöle több fajta? Ha van akkor melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Látam interneten ezt valamit és aztirták rola h támogatja a lejátszót és ezáltal bármit lejác .... biztos lejác ezel bármit ? ki tudja? :)

am 17vagyok lány és ép nem értek ehez a dologhoz szóval ha valaki segit azal nagyon sokat segitene :))

Elöre is köszi :)



#tablet #Multi codec
2013. ápr. 30. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
max. több codeces, de olyat ami minden formátunot vitt volna, úgy ahogy kell (akármiről is legyen szó) még nem láttam... főleg a a hangoknál van probléma általában, de nem tom hogy ezt hol láttad. ill. h pontosan mi is ez. ha szoftver akkor Pl. "The kmplayer" vagy VLC a visz mindent általában. ha csak szofveres kodekcsomag, akkor ajánlom az "ace mega codec pack"ot abban olyan 90% benne van.
2013. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vok

Mi az a Multi codec?

erre lemaradt a válsz... a mikor hangot vagy képet digitalizálsz különdöző kódolási eljárásokkal tudod megtenni.

video képe lehet pl.: avi, mkv, mpg, és azokon belül is vagy legalább 10-20 féle mindegyiknél + van egy csomo specifikus mint pl a flashes videok amik a youtuben vanak , vagy éppen az mp4+-es videoformátum... hangal ugyanez a helyzet.. lehet MP3, AC3, FLAc, wav, és még sok minden, lehet 2.0 vagy akár 5.1 csatornás... minden formátumot a codec csomag ami a gépen van értelmez.

2013. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszőnöm :D
2013. ápr. 30. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az ACE Mega Codec Packnál jobban kevesebb dolog veri szét a rendszert. Ha van lehetőséged, kerüld a packokat, mint a tűzt.
2013. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi
2013. ápr. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!