Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy leszedtem win7 re az msn és felrakom beakarok jelentkezni és azt írja az msn nek ujabb verzioja jelent meg 2012 es verzíót szedtem le barátom gépén meg működik Valami tanács?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj Skype-ot! Az MS elkaszálta az MSN klienst.
2013. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

használj trilliant?

[link]

tud msnt skypet.. meg mindent.

2013. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Skype-re szokj rá.Barátodnak se sokáig működik.

Jövőre megszüntetik az alternatívákat is mint a trilliant,legalábbis msn-re,skypre nem fogtok azzal se bejelentkezni!

(Halkan mondom trillian amúgy is kalap...)

2013. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:

3-as az marha jó, mert a Trillian tényleg gáz, de a Skype-al nem veszi fel ebben a versenty. :(


Ráadásul a Skype mikor fog nekem Gtalk-al, Yahoo Messengerrel és millió más klienssel működni?

2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már soha nagy valószínűséggel,jövőre kapcsolnak le valami skype és msn protokoll féleséget ami által nem lehet más kliensekbe bejelentkezni majd skype-re se msnre..

De prohardveren jobban írnak róla,annyira nem értek hozzá,de valami ilyesmit fognak lekapcsolni azt tudom.Így kényszerítik rá az embereket majd a Skype program használatára.

2013. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.!
2013. máj. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!