Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki ismeri ezt a programot?

Ki ismeri ezt a programot?

Figyelt kérdés
Massive-Native instriment .....nem tudom hogyan kell a hangot lejátszani ...aki tudja hogyan kell ezzel a programaml dolgozni az írjon mindenkép elore is koszonom

2013. ápr. 30. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Beteszed mondjuk Ableton VSTi mappába, akkor oldalt meg fog jelenítődni a plug-in-eknél, mint "Massive".

Ctrl + Shift + T - csinálsz egy MIDI chanel-t, kétszer rákattolsz a Massive-ra oldalt a plugin-eknél, beteszi a midi csatornádba, alul jelöld ki a "kis piros genyót", így ha nyomogatod a billentyűzetet a Massiva adja a hangokat. Vannak benne preset-ek, de elég bazári a nagy részük, YouTube-on nézegess tutorial-okat. Ha kell valami segítség, akkor írj.

2013. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem megy... a ctrl+shift+t se -.- addig el jutottam hogy gombokkal a hangot mert az equalízernél láttam hogy megy de nem hallani.Hangfal be van kapcsolva és hang fel van véve
2013. máj. 2. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Megveszed (letöltöd) az Ableton-t, beállítod a VSTi mappát, oda telepíted a Massive-ot, utána akkor úgy mondom hogy jobb gomb a mixer chanel-nél és "Insert MIDI track". Két katt bal oldalt a plug-in-eknél a Massive-ra, hozzárendeli a már kijelölt MIDI chanel-hez, és tudod állítgatni.

De ha már a feltelepítés se megy magadtól, akkor nemtudom hogy mit szeretnél elérni. :)

2013. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!