Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan cserélhetem le a...

Hogyan cserélhetem le a windows mobile 5-öt android os-ra?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ppc-t wm5-tel, de alig találok rá kompatibilis játékokat, androidra viszont sok van...
2013. máj. 1. 17:46
 1/6 Komplikato ***** válasza:

Hááát, ha van benne legalább 128MB ram és 400Mhz+ proci, akkor talán van hozzá főzött rom vagy 2.0 vagy 2.2, de gyors nem lesz. Az egyetlen telefon ami kibírta a WM5.x, Wm6.0, 6.1, 6.5 + Android 2.2 váltást a jó öreg Toshibáé volt, de abban 1Ghz proci, meg 256 vagy több ram volt.


Rá kell keresni telefon típusára meg a custom rom kifejezésre. Ha Android nem is lesz, valamilyen frissebb WP biztos akad hozzá.

2013. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem cserélhető az operációs rendszere
2013. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor a WM melyik verziója jó hozzá?

Pocket LOOX N560

CPU: 624 MHz

RAM: 51208 kb

ebből szabad: 34208 kb :(


Ha hülyeséget kérdeztem, akkor bocsánatot kérek, de én egyáltalán nem értek ehez.

2013. máj. 20. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:

elérhető hozzá a Windows Mobile 6.5 ,ezt az oldalt találtam csak ami foglalkozik vele :

[link]

illetve ezt a fórumot :

[link]

elérhető hozzá a Windows Mobile 6.5 ,ezt az oldalt találtam csak ami foglalkozik vele :

[link]

illetve ezt a fórumot :

[link]

Viszont több helyen olvastam hogy csak akkor érdemes frissíteni 6.0ra vagy újabbra ha legalább 128 mb ram van benne, egyébként nagyon lassú

2013. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( Ha jól váltottam át, kb. 50Mb vs 128 Nem sok esély.
2013. máj. 24. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
cserélhető, bár nem lesz egyszerű, és ne egy mai android rendszerre számolj. :)
2014. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!