Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Heló! Az lenne a portállal...

Hasznabxxx kérdése:

Heló! Az lenne a portállal kapcsolatban hogy amikor a menüt adná be kiírja hogy minimum DirectX 8. 0 kell a működéshez de nekem 9. 0-a van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A videókártyám neve VIA/S3G UniChrome Pro IGP ezen menne?
2013. máj. 2. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


probáld meg ezt

2013. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi megpróbáltam de nem ment.
2013. máj. 3. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a portál ez valami weboldal? vagy játék?

kicsit több infót légyszi

2013. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

már közben rájöttem hogy játékról van szó,

van ez a web oldal,google crhome-mal nyisd meg és akkor lefórdítja magyarra, mert több mególdás is van rá.

A könnyebik változatott azt tudom, windows update.val frissitettél mostanság?Mert lehet az a baj, aér nem tőlti be a menűt., Probáld meg egy korábi rendszer vissza állítást, hogy akkor megjelenik e a menű, többi mególdás pediglen itt:

[link]


ennél több nem jut eszembe:)

2013. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és még anyit, hogy ha esetleg újra raknád a játékot akkor rendszergazdaként futtasd,vagy maj telepítés után az ikonon jobb gomg-futtatás rendszergazdaként.
2013. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!