Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség kellene 1 szöveges...

Segítség kellene 1 szöveges dokumentum megnyitásához Segítene valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan gondom bajom van hogy megszeretnék nyitni 1 dokumentumot, pl ghghgh.luc ez a kiterjesztése,amikkel próbálkoztam mind félig meddig fordította le,és így használhatatlan,olyan mint a lua vagyis ez is Script csak más kiterjesztésben,előre is köszönöm a segítségeteket:)

Üdv



2013. máj. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
total commander nézőkével menni fog ha csak nem valami bináris formában tárolódik?
2013. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Esetleg így?

[link]

2013. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a total 1 részben többet adott be,de még az sem jó mivel,sok karakter nem kivehető,amit tartalmaz,valamint 2. kommentelö,igen ezt én is megtaláltam,előbb kutakodtam,egész napomat ez vette el..,de az amit leszedtem azt elindítanám (exe) cmd-t bead 1 század mp-re de semmi indítás,vagy error semmi,szó szerint semmi :S
2013. máj. 3. 00:05
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Próbálj akkor LUA Decompiler-re keresni, biztos több is van.

Maga a LUC file honnét került hozzád?

2013. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!