Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pokémonhoz hasonló játék, de...

Pokémonhoz hasonló játék, de nem tudom a nevét. Vkinek vmi ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen egyik ismerősöm játszott egy játékkal, ami nagyon hasonlított a pokémonhoz. Nagyon tetszett a játék és most szeretnék játszani vele,de nem tudom a nevét. Ugyanúgy szörnyeket vagy ahhoz hasonló lényeket kellett elkapni, volt hozzá egy papírja, hogy melyik típus ellen melyik típus a jó stb. Légyszi segítsetek!

2013. máj. 3. 12:33
1 2
 1/11 uno20001 ***** válasza:
44%
Dragon Ball?
2013. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Ugyanúgy szörnyeket/peteket kellett összegyűjteni, hasonlóan a pokémonhoz, labdával elkapni őket.
2013. máj. 3. 17:58
 3/11 Krisipoke ***** válasza:
Milyen gépre volt ez? Nem lehet, hogy egy valamilyen Pokémon rész volt? Mert ha ennyire hasonlított rá, és labdával is kellett őket elkapni, akkor vagy Pokémon volt, vagy valami nem hivatalos "másolata".
2013. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Játszottam Pokémonnal, de már maga a grafika is sokkal jobb volt, mint a pokémonos játékoknak, amikkel játszottam. Tudsz mondani ilyen nem hivatalos "másolatot"? Csak hogy hátha az
2013. máj. 13. 12:25
 5/11 Krisipoke ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak egy újabb rész volt? :) Pl. ha megnézed egymás mellett a Pokémon Gold/Silver verziót és a HeartGold/SoulSilver verziót (a felújításait), már ott is rengeteg különbség van a grafikában.


Pl:

Kép a G/S-ből: [link]

Kép a HG/SS-ből: [link]

2013. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sztem nem Nintendos vagy hasonló Emulatorral megoldott volt. A grafika messze meghaladja ezeket.
2013. máj. 16. 20:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg nem is így 1 kamera állásból játszható, hanem körbe forgatható. De vmi ötlet hasonló témájú játékra ami nem emulátoros vagy böngészős pokémon?
2013. máj. 16. 20:42
 8/11 Krisipoke ***** válasza:

Ilyesmi? Ez pl. a Pokémon Colosseum, ez is egy hivatalos rész:

[link]


Amúgy bocsi, nincs jobb ötletem :/

2013. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sztem nem ez,de egy időre ez is tökéletesen megteszi :) Köszönöm szépen :)
2013. máj. 18. 09:26
 10/11 anonim ***** válasza:
szörnyesből még a Digimont tudom, de konkrét játékot nem tudok, de az is olyasmi, fejlődnek a lények meg harcolnak meg ilyesmi:)
2013. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!